לתשומת ליבך חלק מהמידע באתר מוגן על פי חוק הגנת הפרטיות - המוסרו שלא כדין עובר עבירה!

גרפיקה לאישור - יקיר הבר

איך נקדם את הספורט בישראל?
הספורט העממי הוא הדרך לשכנע גם את אלו שאין להם כושר או ניסיון ספורטיבי, להשתלב בפעילות אקטיבית. קהילת ההומואים, לסביות, בסיקסואלים וטרנסג'נדרס בישראל, מונה בין 5%-10% מהאוכלוסיה בישראל. בקהילה זו מאות אלפי נשים וגברים, שנמצאים בשלבים שונים של גיבוש זהות מינית ומגדרית. תהליך גיבוש הזהות גוזל משאבים נפשיים רבים. וכך משאיר רבים מהקהילה מחוץ לכל פעילות ספורט. החל מנוער ועד למבוגרים, נושא הזהות המינית והמגדרית מהווה חסם אשר לא מאפשר לפלח זה באוכלוסייה להשתלב בפעילות הספורט המקצועית. עדות לכך אפשר לראות גם בכך שמבין הספורטאים המקצועיים, רק קומץ קטן הוא מבנות ובני הקהילה הגאה.
מחקרים בנושא התאבדויות אצל בני נוער הראו שמעל 30% מהניסיונות האבדניים הם על רקע של אי-קבלה של הזהות המינית והמגדרית. עמותת שישה צבעים שמה לה כמטרה ליצור פעילות ספורטיבית באווירה מקבלת, שתאפשר השתתפות גם של אלו שנמצאים בתהליך גיבוש זהות מינית ומגדרית.
פרויקט "מעבר לקשת" הינו אליפות כדורעף חופים בה מתמודדות קבוצות כדורעף גאה מכל רחבי הארץ. האליפות מתקיימת מזה 4 שנים, ובשנת 2009 אנו מעוניינים לבקש את תמיכתכם באליפות, כך שעוד משתתפים יוכלו להנות מספורט פעיל. במקביל לטורניר הרשמי, בזירה מספר הפעלות ספורטיביות בתחומי ספורט נוספים: ריצה, אופניים, כדורסל, והפעלות נוספות באמצעות מדריכי ספורט וסטודנטים לאימון גופני.

מטרה
המטרה ששמנו לעצמנו בהפקת "מעבר לקשת" היא פשוטה: לקדם את הספורט בקהילה הגאה. כדי לעשות זאת, אנו בונים מרחב מקבל, הפונה לבנות ובני הקהילה הגאה ומזמין אותם, וכמובן גם את שאר החברה בישראל, להשתתף בפעילות.

שיטה
במסגרת הפרויקט אנו מפעילים רכז

קובץ מצורףגודל
2008-08-19 yakirhabar-add for yoman.JPG558.98 ק"ב